Aplikuj: Szkoła CAROTS STARTUP oferuje coaching i szkolenia w formie webinariów dla naukowców zainteresowanych prowadzeniem działalności biznesowej

Od 1 grudnia 2020 do 31 stycznia 2021 naukowcy i inżynierzy pracujący na uniwersytetach czy w innych ośrodkach badawczych mogą aplikować na jedno z dziesięciu miejsc w szkole CAROTS STARTUP. Każdego, kto ma pomysł na swój biznes dotyczący świadczenia specjalistycznych usług badawczych w oparciu o zaawansowane analityczne techniki pomiarowe np. na dużych synchrotronowych, neutronowych infrastrukturach badawczych,  zachęcamy do wysłania zgłoszenia.

Każdy uczestnik szkoły CAROTS STARTUP otrzyma wsparcie w postaci sesji coachingowych z dyrektorami lub właścicielami wiodących firm świadczących usługi badawcze w Europie jak również możliwość uczestnictwa w webinariach, gdzie głównym wątkiem będzie „jak z naukowca stać się przedsiębiorcą”. Uczestnicy będą również mieli okazję dołączyć do europejskiej sieci podobnie myślących osób i odnoszących sukcesy firm świadczących usługi badawcze.

Sesje coachingowe jak i comiesięczne webinaria rozpoczną się w marcu 2021 i potrwają do czerwca 2021.

 

Szczegółowe informacje o tej inicjatywie znajdziesz tutaj: www.carots.eu/startup_school